کد خبر: ۲۸۰۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: همایش سه ساله های حسینی امروز سه شنبه ۲۶ آبان ماه مصادف با روز شهادت حضرت رقیه (س) در امامزادگان شاخص کشور با همکاری هیئت رزمندگان برگزار می شود.
همایش سه ساله های حسینی در امامزادگان شاخص کشور برگزار می‌شود
به گزارش پايگاه خبري تحليلي شيروان به نقل ازمهر، حجت الاسلام و المسلمین احمد شرفخانی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه اظهارداشت: همایش سه ساله های حسینی به یاد شهادت مظلومانه حضرت رقیه(س)، امروز سه شنبه ۲۶ آبان ماه مصادف با پنجم صفر با حضور كودكان و مادران عاشورايي در جوار آستان مقدس امامزادگان شاخص کشور با همکاری هیئت رزمندگان برگزار می شود.
 
وی اضافه کرد: این همایش با هدف فرهنگ‌سازی و اشاعه‌ فرهنگ عفاف و حجاب و الگوگیری از حضرت رقیه(س) به ویژه برای پایبندی دختران خردسال به حجاب برگزار می شود.
 
حجت الاسلام شرفخانی با اشاره به اینکه آشنایی هرچه بیشتر کودکان با حادثه کربلا و تجلیل از مقام شامخ حضرت رقیه(س) و یادآوری رنج‌ها و دردهای آن حضرت از جمله اهداف برگزاری این همایش است، تصریح کرد: چنانچه هر ساله، همایش شیرخوارگان حسینی ویژه نوزادان شش ماهه به یاد حضرت علی اصغر(ع) در اولین جمعه ماه محرم برگزار می‌شود، مظلوم واقع شدن حضرت رقیه (س)، شیعیان و دوستداران خاندان عصمت و طهارت(ع) را برآن داشت تا با حضور دختربچه‌های سه ساله، همایشی را با عنوان سه ساله های حسینی(ع) برگزار ‌کنند.
 
انتهاي پيام/


مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: