کد خبر: ۲۸۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۳
در گفتگو با رئیس اداره تبلیغات اسلامی شیروان:
حجت الاسلام عزیزی؛ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شیروان گفت: تا کنون بیش از 5 هزار زائر زن و مرد شیروانی با پای پیاده به مشهد مقدس عزیمت کرده اند.
بیش از 5 هزار زائر شیروانی با پای پیاده به مشهد عزیمت کردند

 "حجت الاسلام محمود عزیزی" رئیس اداره تبلیغات اسلامی شیروان در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی شیروان با اعلام این خبر گفت: بیش از 5 هزار نفر زائر شیروانی که بیشتر آن از روستاهای توابع شهرستان شیروان هستند با پای پیاده عازم حرم مطهر امام رضا(ع) شدند.

وی گفت:طبق آمار واصله بیش از 1500 نفر نیز به مناسبت 28 صفر(شهادت امام هشتم(ع)) با کاروان سواره عازم مشهد می شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شیروان گفت: زائرین پیاده در قالب 22 هیئت مذهبی و زائرین سواره نیز توسط 14 هیئت مذهبی اداره می شوند.

وی تصریح کرد: بیش از 24 مسجد از کاروانهای پیاده زائرین امام رضا(ع) در مسیر جاده مواصلاتی این شهرستان از روستای رضاباد غربی ابتدای محدوده استحفاضی شیروان و شرقی ترین نقطه شیروان در رضا آباد غربی آماده پذیرایی هستند.

حجت‌الاسلام محمود عزیزی اظهار کرد: مجموعه‌های اورژانس، هلال‌احمر، بسیج و سایر دستگاه‌های خدماتی دیگر هم در این خدمات‌رسانی حضور بارز دارند و در طول مسیرهای ورودی و خروجی شهرستان شیروان ایستگاههای صلواتی و بسته های فرهنگی برای این زائرین عزیز خدمت رسانی می کنند.

انتهای پیام/ قمخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: