کد خبر: ۳۳۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
به مناسبت روز کارگر
کارگران و پرسنل کارخانه قند شیروان همراه با جمعی از مسئولین این شهرستان مسیر میدان کوهنورد تا مزار شهدای گمنام را به مناسبت روز کارگر پیاده طی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان، "محمد حسین صالحی" رییس کارخانه قند شیروان در این مراسم گفت: پیشرفت و توسعه در کارخانه بوجود نمی امد مگر با همت کارگران مجموعه و وحدت و همدلی مسئولین شهرستان و استان که به شکر خدا امروز وضعیت مطلوبی در کارخانه حاکم است.

صالحی افزود: برنامه راهپیمایی امروز از سوی کارگران مجموعه پیشنهاد شد و از آنجایی که کارخانه قند خود را ملزم به حمایت از برنامه های فرهنگی و ورزشی شهرستان می داند از هیچ کمکی دریغ نکرده و نخواهد کرد.

وی گفت: هم اکنون بیش از 350 نفر کارگر در کارخانه مشغول به فعالیت هستند که این میزان در زمان بهره برداری به بیش از 700 نفر می رسد.

امام جمعه شیروان در این همایش با گرامیداشت هفته کارگر و روز شوراها گفت: کارگران قشر زحمت کش جامعه هستند و تامین نیازهای اولیه انان یکی از ملزومات است.

حجت الاسلام حسین کوثری افزود: اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی در مناسبت های مختلف در ایجاد روحیه نشاط و خود باوری در بین مردم بسیار مفید است.

وی تصریح کرد: اقدام نیکو شما کارگران امروز در تجدید با شهدای گمنام شهرستان قابل تقدیر است.

فرماندار شیروان نیز در این مراسم با گرامیداشت ایام پیش و رو گفت: خوشحالیم که امروز با وحدت و همدلی و تعامل موجود بین مجموعه کارخانه قند و مسولین شهرستان و استان بسیاری از مشکلات موجود برطرف شده است.

عباسعلی صفایی افزود: امروز حمایت از کارخانه قند شیروان بعنوان صنعت مادر شهرستان یک ضرورت است که خوشبختانه تا کنون این مهم محقق شد.

وی افزود: کشاورزان منطقه در فراز و نشیب های گذشته هرگز دست از حمایت از این مجموعه برنداشته اند که این جای تقدیر و تشکر دارد.

صفایی گفت: امروز کارگران کارخانه قند با جان و دل در مجموعه مشغول فعالیت هستند و این پشتکار عزیزان امروز مسبب شکوفایی و توسعه کارخانه قند شده است.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از کارگران نمونه کارخانه در سالجاری و انجام قرعه کشی بین حاضرین، کارگران با حضور در مزار شهدای گمنام ضمن عطرافشانی و گلباران، با این عزیزان و ارمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی تجدید بیعت نمودند.

عکاس: بشیر روشندل

انتهای پیام/*مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: