کد خبر: ۴۰۶۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
طی حکمی از سوی مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی، سکانداری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اسفراین به اکبر اقبالی از فرزندان شیروان رسید.
سکانداری اداره ثبت اسناد و املاک اسفراین به یک شیروانی رسید+تصاویر تودیع و معارفه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان، طی حکمی از سوی "مهدی بهنود" مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی، سکانداری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اسفراین به "اکبر اقبالی" از فرزندان شیروان واگذار شد.

در آیین تودیع و معارفه که با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان برگزار شد؛ بهنود، گفت: هدف از چرخه مدیریتی وانتصابات وتغییرات، پیشبرد بهتر اهداف سازمانی و خدمت مطلوب تر به مراجعه کنندگان است وخواستار تعامل وهمکاری بیشتر با کفیل ثبت که پیش از این نیز ریاست اداره ثبت اسناد واملاک فاروج را عهده دار و فرصت ارائه خدمت به مردم این منطقه را  پیدا نموده را شد.

درادامه مدیر کل ثبت استان الویتهای کاری را اعم از اتمام داده امایی پرونده های ثبتی، رسیدگی کامل به پروندهای مربوط به اجرای  قانون تعین تکلیف اراضی وساختمانهای فاقد سند رسمی و قانون ساماندهی وحمایت از تولید وعرضه مسکن، تشکیل پروندهای الکترونیکی، فراخوان تبدیل اسناد مالکیت کتابچه ای به تک برگ کاداستری، خدمتگزاری به مردم و تکریم مراجعه کنندگان را عنوان وخواستار تلاش بیشتر همکاران دراین زمینه د.

گفتنی است در پایان مراسم مدیر کل ثبت استان ضمن ابلاغ حکم کفالت اکبراقبالی از تلاشهای خالصانه آقای علیخان نادری رئیس قبلی این شهرستان که به سمت ریاست ثبت اسناد واملاک شهرستان بجنورد منصوب گردیده  قدردانی نمود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان، اکبر اقبالی پیش از این ریاست اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان فاروج را بر عهده داشت و هم اکنون در سمت ریاست شورای شهر زیارت نیز خدمت می کند.

انتهای پیام/*مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: