کد خبر: ۴۰۷۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۱
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی
عصر امروز با حضور "فرخنده" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سومین نمایشگاه عکس با عنوان هنرهای عاشورایی در شیروان گشایش یافت و از نفرات برتر و عوامل اجرایی تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان، عصر امروز با حضور "حسین فرخنده" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در اولین سفر به شهرستان شیروان، فرماندار، رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رییس شورای هیئات مذهبی شیروان، سومین نمایشگاه عکس با عنوان هنرهای عاشورایی در این شهرستان گشایش یافت.

"احمد زیبایی" رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان در این آیین ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یارانش گفت: با عنایتی که فرماندار شیروان به فرهنگ و هنر دارد بودجه تملک و دارایی سال گذشته نسبت به سال 93 شیروان 10 برابر افزایش یافت و فعالیتهای فرهنگی خوبی صورت گرفت و سینمای شیروان نیز از محل اعتبارات ملی تجهیز شد.

وی با تقدیر از وحدت و همدلی مسئولین شیروان در امر فرهنگ گفت: سومین سوگواره هنر عاشورایی این شهرستان را در دو بخش عکاسی و تجسمی با فراخوانی از 25 روز قبل برگزار کردیم و بالغ بر 400 اثر به دبیرخوانه جشنواره ارسال شد.

زیبایی افزود: داوری بین آثار دریافت شده صورت گرفت و در بخشهای عکاسی و تجسمی و دو بخش عکاسی حرفه ای و عکاسی با موبایل، تصویرهای منتخب مشخص شدند.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: نمایشگاه این آثار از امروز در نگارخانه شهرستان واقع در مجتمع فرهنگی هنری غدیر برای بازدید علاقه مندان دایر است.

زیبایی افزود: تعداد 30 اثر در عکاسی و 15 اثر در حوزه تجسمی برگزیده شدند که جمعاً 45 اثر از هنرمندان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده اند و برای مدت یک هفته برای بازدید علاقه مندان دایر خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان، در پایان از نفرات برتر بخشهای مختلف سومین نمایشگاه عکس سوگواره هنر عاشورایی و عوامل اجرایی این نمایشگاه با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

گفتنی است، انجمن عکاسی و هنرهای تجسمی شیروان با اهدای تابلو عکس به رسم یادبود مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی را بدرقه کردند.


انتهای پیام/*مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: