کد خبر: ۴۰۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۳
مدیر آموزش و پرورش شیروان:
رحمانی فضلی؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان شیروان: روحانیون می توانند در مسائل دینی و مذهبی به بخش تعلیم و تربیت کمک شایانی کنند
روحانیون می توانند در مسائل دینی و مذهبی به بخش تعلیم و تربیت کمک شایانی کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان، "سعید رحمانی فضلی" مدیر آموزش و پرورش شهرستان شیروان در جلسه کمیته همکاری آموزش و پرورش با حوزه علمیه این شهرستان گفت: روحانیون می توانند در مسائل دینی و مذهبی به بخش تعلیم و تربیت کمک شایانی کنند و ضرورت حضور آنها در مدارس بسیار مهم است.

رحمانی فضلی افزود: حوزه های علمیه با کمک آموزش و پرورش می توانند در توسعه و ترویج فرهنگ ایرانی-اسلامی بسیار موفق و موثر اقدام نمایند.

"حجت الاسلام حسین کوثری" امام جمعه شیروان نیز افزود: امروز برای با نشاط شدن نمازهای جماعت و جمعه، نیازمند حضور بیشتر جوانان دراین عرصه مهم و تأثیرگذار هستیم و یکی از راهکارهای تحقق این هدف، استفاده از ظرفیت مدارسو همکاری آموزش و پرورش و روحانیون است.

وی از آموزش و پرورش خواست دانش آموزان علاقه‌مند به فعالیت در مساجد و نماز جمعه شناسایی شده و زمینه فعالیت آنها در مساجد و فعالیتهای فرهنگی فراهم شود.

انتهای پیام/*مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: