کد خبر: ۵۵۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۱۲
صهیونیست ها بدانندملت ایران پر شور تر از سالهای گذشته درصحنه حضور پیدا میکند و جواب قاطع و محکمی به یاوه گویی های ترامپ و مستکبرین عالم میدهد.
13آبان روز مبارزه با آمریکا است

به گزارش پایگاه خبری شیروان ، حجت الاسلام عزیزی امام جمعه موقت شیروان درخطبه های این هفته گفت: غیبت کردن، دروغ گفتن از محصولات زبان است که انسان را به جهنم میبرد. خدواند فرمود: در روز قیامت بردهان ها مهر میزنیم، یعنی قدرت تکلم را از انسان سلب میکنیم واز اعضای بدن انسان سوال میشود.

وی ادامه داد: بلا انسان از زبان اوست، هرانسان به خودش توجه نداشته باشد،شیطان بر او غلبه میکندوگرفتاری آن زیاد میشود، سیستم بدن انسان 360 رگ دارد یعنی انسان روزی 360 بار باید استغفار کند.

وی افزود، عالم گیر کردن قیام اباعبدالله الحسین علیه السلام را از جمله وظایف شعرا، مرثیه سرایان و سخنرانان خواند و ادامه داد: بحمدالله بر شکوه پیاده روی اربعین حسینی که حماسه ای اسلامی و از بارزترین مصادیق تقواست، به لطف خدا و بینش علما روز به روز افزوده می شود.

امام جمعه موقت شیروان با اشاره به اینکه حسین(ع) دگرباره به فریاد اسلام اسلام رسیده و کذب بودن اسلام سازش کار، دموکرات، بی تفاوت، تکفیری و لائیک را آشکار ساخته است، پیاده رویی اربعین را نمایانگر اسلام ناب محمدی به جهانیان دانست.

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی بیان کرد: اوج مکارم انسانی در اربعین به نمایش گذاشته می شود و انتظار است مراسمات اربعین حسینی که همان مقدمه ای برای ظهور حضرت حجت(عج) می باشد، در شهرستان شیروان با شکوهی بیش از پیش برگزار شود.

وی با تشریح وقایع سیزدهم آبانماه در تاریخ انقلاب اسلامی ایران، تبعید امام(ره) به موجب مواضع صریح علیه طرح کاپیتولاسیون، شهادت دانش آموزان آزادی خواه و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) را یادآور شد و به نقل از امام راحل(ره)، تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم و مهمتر از اولین انقلاب ملت ایران برشمرد.

ایشان با اظهار اینکه امروزه نیز دشمنی آمریکا با ایران اسلامی به قوت قبل باقیست، آمریکا را دشمن درجه یک اسلام دانسته، مقابله ملت ایران با استکبار را که در اصول و فروع اسلام جای دارد را با قدرت و اتحادی مضاعف ادامه دار دانست.

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی تصریح کرد: ایران مقتدر با رهنمودهای امام(ره) و رهبر معظم انقلاب، آمریکا را در مسیر انزوا قرار داده است و مبارزه ایران اسلامی با سیاست های آمریکا و مجریان آن علت شعار ” مرگ بر آمریکا” توسط ملت ایران است.

وی بر عدم دشمنی ایران با ملت آمریکا تاکید و افزود: در برجام بهای سنگینی پرداخت شد اما ایران زیان نکرد و بواسطه آن، وفاق کم نظیری در کشور پدید آمده و ضرورت دارد فریاد” مرگ بر آمریکا”با مدیریت اسلامی مسئولین و رسیدگی به وضع اقتصادی جامعه عملا شنیده شود.

وی درپایان افزود: درسال57 اوایل پیروزی انقلاب اسلامی دانش آموزان ودانشجویان به بیرون آمدند و56 نفر از آنان به شهادت رسیدند،فردا 13آبان روز مبارزه با آمریکا است،صهیونیست ها بدانند فردا ملت ایران پرشورتر از سالهای گذشته درصحنه حضور پیدا میکند وجواب قاطع و محکمی  به یاوه گویی های ترامپ و مستکبرین عالم میدهد و نسبت به اربعین ادب کنید ودر این مراسم حضور داشته باشید، یکی از راه های شناخت امام  زمان(عج) خواندن زیارت اربعین است.

 

انتهای پیام/مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: