کد خبر: ۵۵۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
اقشار مختلف مردم ، مسئولین ودانش آموزان شهرستان شیروان شهر دار المصلمین همزمان با مردم سراسر کشور یک صدا مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
راهپیمایی ضداستکباری 13 آبان

به گزارش پایگاه خبری شیروان ، اقشار مختلف مردم شهید پرور شهرستان شیروان  از چهار راه دفاع مقدس تا میدان انقلاب را راهپیمایی کردند ئ در محل میدان انقلاب باشعارهای مرگ بر آمریکا ومرگ بر اسرائیل جواب یاوه گویی های ترامپ ومستکبرین عالم را دادند ومشت محکمی بر دهان انان زدند.

در سیزدهم آبان ماه سال 1358 گروهی از دانشجویان دانشگاه های تهران با عنوان «دانشجویان مسلمان پیرو خط امام»، در اعتراض به اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران، سفارت این کشور را به اشغال خود درآوردند.

این اقدام متهورانه یكی از منحصر به فردترین حركت‏ها در تاریخ انقلاب‏های اصیل و مردمی جهان بود.پیروزی انقلاب اسلامی جدای از تاثیراتی كه در زمینه اندیشه سیاسی و پارادایم حاكم بر مقولات دولت ملت و ساختار حكومت داشت، تاثیرات عمیقی نیز بر استراتژی‏های امنیتی منطقه و توازن قدرت بین غرب و شرق داشت به طوری که كشور ایران را كه به عنوان خط مقدم جبهه غرب در مقابله با نفوذ كمونیسم از جایگاه ویژه‏ای نزد دولت مردان ایالات متحده برخوردار بود به یكباره تبدیل به یك هژمون منطقه‏ای با شعار وحدت جهان اسلام و درهم نوردیدن مرزهای جغرافیایی كشورهای مسلمان كرد، كه برای هر دو ابرقدرت شرق و غرب خطرناك جلوه می‏كرد.

انتهای پیام/مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: