کد خبر: ۵۵۹۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
ما باید با اصلاح افکار عمومی در زمینه اقتصادی عرصه را برای ایجاد اشتغال پایدار فراهم نماییم.
جلسه کار گروه اشتغال شهرستان شیروان برگزار گردید

به گزارش گروه دریافت خبرپایگاه شیروان ، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان شیروان باحضور فرماندار نماینده، و مسئولین شهرستان، مدیران کل صداوسیما ، اداره کار وتعاون اجتماعی و رییس صندوق توسعه کارآفرینی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شیروان برگزار گردید.
فرماندار شهرستان شیروان با اشاره به این که جنگ امروزه جنگ اقتصادی است افزود:ما باید با اصلاح افکار عمومی در زمینه اقتصادی عرصه را برای ایجاد اشتغال پایدار فراهم نماییم.
امین رضا مرآتی فرماندار شیروان با برشمردن فرصت های مناسب برای ایجاد اشتغال در شهرستان شیروان یادآور شد: هم افزایی و تعامل مردم و ادارات و بانک ها سهم قابل توجهی در ایجاد اشتغال دارند.
 نماینده مردم شیروان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت از تولید و تولیدکنندگان بهترین راهکار ایجاد اشتغال پایدار است گفت: مجلس شورای اسلامی 12 هزار میلیارد تومان برای حمایت از تولید و اشتغال در روستاهای کشور تصویب کرد.
عبدالرضا عزیزی با اشاره به نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان شیروان بیان نمود:تا کنون 500 میلیون یورو برای این نیروگاه هزینه شده است که در این راستا 500 مگاوات به برق استان و شهرستان شیروان افزوده شده است. 
وی ادامه داد با توجه به شعار سال باید در جهت اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم و از تولید و صادرات حمایت داشته باشیم. 
حسن نوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی نیز در این نشست از اختصاص هشت میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در هشت روستای مجری طرح روستاهای بدون بیکار خبر داد و گفت: 16 میلیارد تومان نیز برای ایجاد فرصت های شغلی در روستاهای بوم گردی و هدف گردشگری استان اختصاص یافت.
حمید قربانی جم مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی هم با بیان اینکه حمایت از تولیدات داخلی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری از رویکردهای مهم شبکه استانی اترک است گفت: معرفی کارآفرینان موفق و چهره های برتر اقتصادی در دستور کار برنامه سازان صداوسیمای استان قرار دارد.
 

 

انتهای پیام /مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: