کد خبر: ۵۵۹۵۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
با توجه به فرارسیدن فصل سرما 80 دستگاه بخاری بین مددجویان نیازمند و محروم کمیته امداد شهرستان شیروان توزیع شد.
توزیع 80 دستگاه بخاری بین مددجویان کمیته امداد شیروان

به گزارش پایگاه خبری شیروان ،علی شیرزادی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما، با بیان اینکه این سیستم های گرمایشی به ‌صورت رایگان در اختیار خانواده‌ها قرار داده‌ شده است اظهار کرد: برای تهیه این وسایل گرمایشی 124 میلیون ریال از محل کمک های کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان هزینه شده است.
وی با بیان اینکه همه ساله در فصل سرما تعدادی وسایل گرمایشی بین خانواده های نیازمند و محروم این نهاد توزیع می شود گفت: توزیع وسایل گرمایشی در بین مددجویان نیازمند و محروم کمک به بخشی از مشکلات آنان می باشد.
شیرزادی با اشاره به نقش خیران و مشارکت‌های مردم در یاری رساندن این نهاد اشاره کرد و افزود: خیران و نیکوکاران می‌توانند با کمک های نقدی و غیرنقدی خود همانند وسایل گرمایشی به زندگی محرومان این استان گرما ببخشند.
هم اکنون 15 هزار و 740 نفر جمعیت مشتمل بر هفت هزار و 253 خانوار در شهرستان شیروان زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

 

انتهای پیام /مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: