کد خبر: ۵۵۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
دبیرستاد ساماندهی امور جوانان خراسان شمالی:
دبیرستاد ساماندهی امور جوانان خراسان شمالی از وقوع 1108 مورد ازدواج در افراد با سنین کمتر از 14 سال در خراسان شمالی طی سال گذشته خبر داد.
وقوع 1108 مورد ازدواج در سنین کمتر از 14 سال در خراسان شمالی / پیگیری تخصیص اعتبارات خانه جوان از سهم مالیات بر ارزش افزوده

به گزارش پایگاه خبری شیروان ، به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد ظهر امروز کوروش بهادری در ستاد ساماندهی امور جوانان خراسان شمالی با اشاره به موضوع ازدواج جوانان گفت: مهمترین تصمیم هر فرد در دوران زندگی ازدواج است و متاسفانه سن ازدواج در کشور رو به افزایش بوده که تاثیرات منفی در اجتماع به همراه دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی با اشاره به شش ازدواج در افرادی با سن زیر 10 سال طی سال گذشته افزود: 1102 مورد ازدواج بین افراد سنین 10 تا 14 سال طی سال گذشته به وقوع پیوسته است که برای علت‌یابی این اتفاق بایستی کار تحقیقاتی و میدانی لازم صورت یابد.

وی همچنین از برگزاری نمایشگاه ازدواج توسط سمن پارساوا و آبشار عاطفه‌ها طی هفته‌های آینده اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با 200 غرفه و برای نشان دادن ازدواج با الگوی مناسب طراحی شده است.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان خراسان شمالی همچنین از پیگیری تخصیص اعتبار برای احداث خانه‌های جوان در خراسان شمالی خبر داد و افزود: با پیگیری انجام شده اعتباری بالغ بر3 میلیارد 380 میلیون تومان برای این امر اختصاص یافته است که این بودجه برای مرکز استان 730 میلیون تومان، برای شیروان و اسفراین هرکدام 500 میلیون تومان و سایر شهرستان‌های خراسان شمالی 300 میلیون تومان بوده که از محل منابع 0.27 درصد مالیات بر ارزش افزوده تخصیص می‌یابد.

وی همچنین در پایان از استاندار خراسان شمالی خواست تا با توجه به تغییرات احتمالی در ساختار ورزش و جوانان، به جهت احداث این محل‌ها به فرمانداری‌های شهرستان استان به جهت تخصیص زمین دستوراتی را اعلام کنند.

 

 

انتهای پیام /

 مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: