کد خبر: ۵۶۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
امام جمعه شهرستان شیروان:
سربازان ولایت به تاسی از پیامبر اسلام(ص) در برخورد با مردم، رأفت، تواضع و فروتنی پیشه ساخته و در مواجهه با دشمن مقتدرانه ایستادگی می کنند و اهل سازش نیستند.
سربازان ولایت به تاسی از پیامبر(ص) اهل سازش با دشمن نیستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان: حجت الاسلام والمسلمین کوثری با اشاره به وجود اسناد تاریخی مبنی بر شهادت حضرت رسول(ص)، اظهار کرد: در تاریخ اسنادی وجود دارد مبنی بر اینکه در جریان فتح خیبر پیامبر اسلام(ص) را مسموم نمودند و همین امر منجر به شهادت ایشان شد.
وی شئونات انسانی را به دو دسته فردی و اجتماعی تقسیم و ارتباط با خداوند، بندگی کردن و تسلط بر نفس را در شمار دسته اول قرار داده، افزود: قرآن کریم، پیامبر اسلام(ص) را بهترین الگو برای آنان که به خدا و روز قیامت باور دارند معرفی می کند.
امام جمعه شهرستان شیروان: مردم داری، اخلاق نیکو و امانت داری را از خصایص خاتم الانبیا(ص) دانست و اضافه کرد: متاسفانه امروزه امانتداری که از ویژگی های مومنان است در جامعه کمرنگ شده و شاهد اختلاس و تجاوز به حقوق بیت المال هستیم.
حجت الاسلام والمسلمین کوثری بیان کرد: تواضع از ویژگی های پیامبر(ص) و تنها نعمتی است که مورد حسات قرار نمی گیرد؛ پیش قدم شدن در سلام نیز یکی دیگر از ویژگی های رسول الله(ص) می باشد که امروزه باید در جامعه پررنگ شود.
وی با اظهار اینکه پیش قدم شدن در سلام، تمرینی برای تواضع و فروتنی می باشد، برخورد پیامبر اسلام با مردم را در اوج رأفت و مهربانی دانست و ادامه داد: سربازان ولایت به تاسی از پیامبر(ص) اهل سازش با دشمن نیستند و مقتدرانه در برابر آن ایستادگی می کنند.
امام جمعه شهرستان شیروان تصریح کرد: اسلام، با اخلاق رسول الله(ص) گسترش یافت و انقلاب اسلامی ایران نیز با اخلاق مسیحایی امام راحل(ره) و رفتار پیامبر گونه ی رهبر معظم انقلاب در حال پیشرفت است.
حجت الاسلام والمسلیمن کوثری با اشاره به سانسور خبری اربعین حسینی توسط امپراطوری رسانه ای غرب، گفت: سانسور بزرگترین اجتماع و تحول جهان توسط رسانه های غربی نتوانست مانع از آگاهی بخشی و انتقال پیام و معارف اسلام ناب به جهانیان شود.
وی افزود: در پی زلزله غرب کشور با جمله ای از رهبر معظم انقلاب تمام مردم و مسئولین لبیک گفته و با جوش و خروش برای کمک رسانی به میدان آمدند؛ این نتیجه ی پیروی از سیره و اخلاق نبوی است.

انتهای پیام/مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: