کد خبر: ۵۷۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
به مناسبت پیروزی جبهه حق بر باطل؛
به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت و شکست داعش فرمانده تیپ 130 شهید دلجویان ارتش، فرماندار شیروان و فرماندهان سپاه و انتظامی شیروان با خانواده مرتضی زرهرن دیدار کرداند.
دیدار با خانواده شهیدان «زرهرن» و «اربابی»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان : همزمان با شکست گروه تروریستی داعش، فرماندهی محترم تیپ 130 شهید دلجویان ارتش استان، فرمانده سپاه ، فرماندار، نیروی انتظامی وجمعی از مسئولان شهرستان با حضور در منزل شهید زرهرن شهید مدافع حرم شهرستان شیروان ،باخانواده این شهید دیدار،تجلیل و تقدیر به عمل آوردند.

فرمانده تیپ 130 شهید دلجویان در دیدار خانواده شهید زرهرن گفت:شهید مرتضی زرهرن از اولین شهدای مدافع حرم ارتش در جبهه شامات بود.سرهنگ «گل گلی» از این شهید والامقام به عنوان تنها شهید مدافع حرم ارتش در استان یاد کرد. «امین رضا مرآتی» فرماندار شیروان نیز تکفیری ها را حاصل توطئه بزرگ جهانی دانست و تصریح کرد: پیروزی در جبهه مقاومت حاصل همبستگی سپاه و ارتش و همه نیروهای مسلح است.به گزارش خبرنگار ما جمعی از مردم شهر درق نیز  با خانواده شهید مدافع حرم «محمد تقی اربابی» دیدار کردند.امام جمعه موقت درق در این دیدار گفت: امنیت و آرامش امروز ما مرهون خون پاک شهداست.حجت الاسلام «امانی» افزود: خانواده های شهدای مدافع حرم با صبر و استقامت بار دیگر به دنیا ثابت کرده اند که پشتوانه نظام و آرمان های انقلاب اسلامی بوده  و هستند.

شهید مرتضئ زرهرن همراه با دیگر مستشاران نظامی ارتش ازیگان ۲۵۸ از شاهرود به سوریه اعزام شده بود،شهید زرهرن 21 فروردین 95 در عملیات مستشاری دفاع از حریم اهل بیت(علیهم السلام)در سوریه شربت شهادت نوشید، ایشان اولین شهید تکاور ارتش و چهارمین شهید مدافع حرم از خراسان‌شمالی است ، مزار این شهید بزرگوار واقع در خراسان شمالی، شهرستان شیروان جوار امام زاده حمزه رضا(ع) در گلزار شهدای زیارت واقع شده است.

از این شهیدوالا مقام  دو فرزند به نام های علی و فاطمه به یادگار مانده است.مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: