کد خبر: ۵۷۷۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
دانشجویان ایران اسلامی که در پیروزی انقلاب اسلامی دوشادوش روحانیت بیدار و مردم آگاه نقش بی بدیل داشتند، پس از انقلاب نیز در عرصه های مختلف و دفاع مقدس جایگاه خود را تثبیت کردند.
بیانیه فرماندار شیروان به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان ، امین مرآتی فرماندار شیروان به مناسبت روز دانشجو بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

16آذرماه سالروز شهادت سه دانشجوی قهرمان و استکبارستیز در سال ۱۳۳۲ به دست رژیم وابسته پهلوی است و در تاریخ انقلاب و میهن اسلامی به نماد استکبارستیزی، استعمارستیزی و بیداری دانشجویان کشور تبدیل شده است، یادآور اهمیت بازخوانی و تأمل در نقش دانشجو در تحقق آرمان‌های ملت و ارتقای قدرت و ظرفیت‌های تضمین کننده پیشرفت ایران اسلامی به سمت فتح قله‌های ممتاز جهانی است.

دانشجویان ایران اسلامی که در پیروزی انقلاب اسلامی دوشادوش روحانیت بیدار و مردم آگاه نقش بی بدیل داشتند، پس از انقلاب نیز در عرصه های مختلف و دفاع مقدس جایگاه خود را تثبیت کردند.

 ﺭﻭﺯ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮ ﻓﺮﺻﺖ ﻣﻨﺎﺳﺒﯽ ﺍﺳﺖ ﺗﺎ ﺑﻪ ﻭﺍﮐﺎﻭﯼ ﻭ ﺑﺎﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﯽ ﺭﻓﺘﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﺎﻥ ﺍﻧﻘﻼﺑﯽ ﻭﺗﺎﺛﯿﺮ ﺁﻧﺎﻥ ﺑﺮ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﯼ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﻣﺎﻥ ﺑﯿﻨﺪﯾﺸﯿﻢ ﻭ ﻇﺮﺍﻓﺘﻬﺎ ﻭ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﺍﯾﻦ ﻧﺴﻞ ﻧﻮ ﺍﻧﺪﯾﺶ ﻭ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺭﺍ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺗﺮ ﺑﺒﯿﻨﯿﻢ چرا که معتقدیم آرمان خواهی دانشجویان آن زمان با هدف استکبار ستیزی و ایجاد یک حکومت مردمی بوده که این امر محقق گردیده ولی مطالبات امروز دانشجویان عزیزمان ، تلاش برای توسعه ، تحقق همه جانبه عدالت اسلامی و دفاع از منافع ملی همچنان ادامه دارد.

اینجانب ضمن تبریک 16 آذر، روز دانشجو به تمامی دانشجویان و فرهیختگان شهرستان، امیدوارم در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و همت دولت تدبیر و امید و طرح های سازنده دانشجویان و فارغ التحصیلان شیروانی بتوانیم شاهد شهرستان و استانی آباد با آتیه ای روشن بر پایه علم، دانش و تعهد باشیم.

 

انتهای پیام/مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: