کد خبر: ۵۷۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۹
فرمانده بسیج دانشجویی خبر داد:
سومین یادواره 9شهید دانشجویی شهرستان شیروان به نام «نه واحد عشق» برگزار خواهدشد.
برگزاری یادواره 9شهید دانشجویی شیروان به میزبانی دانشگاه آزاد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان ,اصغر صابریان فرمانده حوزه بسیج دانشجویی شیروان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این یادواره به همت بسیج دانشجویی شهرستان شیروان و ستاد برگزاری یادواره شهدای دانشجوی شیروان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد؛ دبیر اجرائی یادواره ۹ شهید دانشجوی شهرستان شیروان گفت: با توجه به برگزاری چندین جلسه با دانشگاه ها و نهاد های ذیربط یادواره ۹ شهید دانشجوی شهرستان شیروان تحت عنوان"نُه واحد عشق" روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه سال جاری در جوار مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان، در تالار فردوسی این دانشگاه برگزار می گردد.

وی ادامه داد؛ در این مراسم ضمن تکریم از شهدای دانشجو و شهدای اخیر شهرستان از تنها شهید مدافع حرم شهرستان مهندس مرتضی زرهرن نیز تقدیر خواهد شد.
صابریان خاطر نشان کرد؛ برگزاری مراسم دعای توسل به یاد شهدای دانشجو و برپایی نمایشگاه پوستر و نمایشگاه توانمندی های دانشجویان شهرستان(افسران جوان جنگ نرم) از برنامه های جنبی این یادواره خواهد بود که به همت بسیج دانشجویی شهرستان شیروان برگزار می گردد.

انتهای پیام /مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: