کد خبر: ۵۸۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
گمرک ایران از کشف محموله طلای قاچاق از ۴ تبعه ترکیه که قصد ورود به ایران داشتند خبر داد .
 کشف ۲.۲ کیلو طلای قاچاق از ۴ تبعه ترکیه‌ ,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ قاچاقچیان طلا این بار دست به شگرد جدیدی زدند و با توجه به کشف محموله های طلا توسط ماموران گمرک از مسافران ایرانی در هفته های گذشته این بار سعی کردند تا با ترفند جدید و با استفاده از  4 تبعه ترکیه ای محموله طلای خود را به صورت قاچاق وارد کشور کنند .

اما شگرد قاچاقچیان طلا این بار هم با هوشیاری ماموران گمرک بازرگان لو رفت و ماموران گمرک با رصد اطلاعات مسافران ورودی و به کمک دستگاههای کنترلی توانستند از 4 تبعه ترکیه ای مقدار 2 کیلو و 248 گرم طلای ساخته شده و زیورآلات قاچاق کشف و ضبط کنند .

قاچاقچیان طلا از همان ترفندهای گذشته استفاده کرده و زیورآلات را در قسمت های مختلف بدن مسافران جاسازی کرده بودند اما ماموران گمرک بازرگان توانستند با هوشیاری این مقدار طلای قاچاق را از این مسافران کشف نمایند .

عمده ترین دلیل قاچاق مسافری طلا در یک ماهه اخیر نوسانات شدید قیمت طلا و ارز در در دو طرف مرزهای ایران و ترکیه بوده که انگیزه سود جویان را نسبت به قاچاق طلا و ارز افزایش داده است .

انتهای پیام/مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنید
برچسب ها:نظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: