کد خبر: ۵۸۱۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
محیط زیست امانتی است که در اختیار ما قرار گرفته است و باید به آیندگان تحویل داده شود،به همین دلیل همه ما در نگهداری از آن کوشا باشیم.
پاکسازی کمربندی خاتم الانبیاء شیروان  توسط پاکبانان

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان ، صبح دیروز کارکنان و پاکبانان شهرداری شیروان به پاکسازی میدان معلم و کمربندی خاتم الانبیاء پرداختند.

شاهرخ شاهرخی شهردار شیروان گفت: باهماهنگی های صورت گرفته با دوستداران محیط زیست، پاکبانان و دیگر کارکنان شهرداری، پاکسازی میدان معلم وکمربندی خاتم الانبیاء صورت گرفت.

وی با بیان اینکه باید این روز مهم درشهرستان نهادینه شودافزود: برگزاری اقدامات امروز به عنوان چندمین مرحله از نظافت عمومی درسال جاری در اشاعه این فرهنگ ارزشمند بسیار مهم وبا اهمیت است.

وی در خصوص اینکه توجه به محیط زیست باید دائمی بوده وقطعا برای شهرستان ما که با معضل آلودگی زیست محیطی زباله رو به رو است معطوف به یک روز نخواهد بود،عنوان کرد :این اقدام به جهت فرهنگسازی وجلب توجه عموم مردم برای تفکیک زباله از مبدا وپاکسازی محیطی شهر از زباله انجام خواهد شدو بی تردیدرفع این معضل با کاهش تولید زباله به همزاه تقید عموم به اخلاق شهروندی میسر خواهد بود.

 

انتهای پیام/مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: