کد خبر: ۵۸۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
همزمان با شروع هفته پژوهش مدارس سما شیروان برنامه‌های متنوعی را ویژه دانش‌آموزان، کارکنان و اولیا برگزار کردند.
فعالیت پژوهشی دانش‌آموزان در مدارس سما شیروان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان ، رئیس سما شیروان با بیان اینکه امروزه پژوهش نه به عنوان یک هزینه بلکه به عنوان سرمایه مورد اهمیت است، اظهار کرد: تولید و توسعه علم و دستیابی به فناوری برای ارتقای جایگاه علمی کشور در جهان و کسب ثروت به منظور بهبود وضع رفاه عموم، نیازمند مطالعه و پژوهش محققان و فناوران دانشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی و همه مراکز و ادارات آموزشی است.

نجف‌زاده ادامه داد: هفته پژوهش، فرصتی مناسب برای توجه مسئولان در این موضوع را فراهم کرده تا اقدامات بهتر و برنامه‌ریزی شده‌تری را در بهبودی امور در دستور کار خود قرار دهند.

وی اعلام کرد: شورای راهبردی مجتمع سما شیروان در جلسات متعدد با مدیران و مسئولان پژوهش مدارس واحد، علاوه بر برنامه‌ریزی سالانه برای امر پژوهش در مدارس و دانشکده، برنامه‌های هفته پژوهش را به بهترین نحو برای اجرا برنامه‌ریزی کرد.

از این برنامه‌ها می‌توان برگزاری مسابقات سازه‌های ماکارونی به همراه کارگاه‌های آموزشی، توانمند سازی اولیا برای استفاده از اپلیکیشن‌های مخصوص مدارس، برگزاری کارگاه‌های آموزشی پژوهشی، برگزاری بازارچه‌های خرید، نمایشگاه‌ها و مسابقات مختلف اولیا و دانش آموزان، برگزاری همایش‌ها و بازدیدهای مختلف و قدردانی از برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری را نام برد.

این واحد دارای افتخارات متعددی در حوزه پژوهش است که از مهترین آنها می توان کسب مقام معلم برتر پژوهنده در استان، مدرسه و رابط برتر پژوهشی در کشور را نام برد.

 

 

انتهای پیام/مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: