کد خبر: ۵۸۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
شهرداری شیروان:
اهمیت حمل و نقل بر کسی پوشیده نیست ، صنعت حمل و نقل از ارگان مهم هر کشور بشمار می رود که امروزه در دنیای کنونی شاهد پیشرفت آن هستیم.
رانندگان حوزه حمل و نقل ،کالبد اصلی و ستون فقرات اقتصاد هستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان ، شاهرخ شاهرخی شهردارشیروان با قدردانی از مسئولان و رانندگان حوزه حمل و نقل را کالبد اصلی و ستون فقرات اقتصاد دانست.

وی با اشاره به نشانه های خلقت انسان افزود : انسان از نشانه های خلقت بهره گرفته و صنعت حمل و نقل امروزی را بوجود آورد.

وی ادامه داد اگر ما یک سیستم حمل و نقل کارآمد داشته باشیم و با رعایت نظم ، قانون و کار صادقانه مردم را به استفاده از وسایل نقلیه عمومی تشویق کنیم و از سوی مردم اگر خدمات خوب از ناوگان حمل و نقل دریافت کنند، تمایل بیشتری به استفاده از این سیستم نشان خواهد داد.

 

 

 

رانندگان حمل و نقل شهری سفیران فرهنگی هستند

 

محمد محمدزاده قانعی نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیروان در همایش بزرگ حمل و نقل و تجلیل از رانندگان نمونه با تبریک 26 آذر روز حمل و نقل افزود: اهمیت حمل و نقل بر کسی پوشیده نیست و صنعت حمل و نقل از ارگان مهم هر کشور بشمار می رود که امروزه در دنیای کنونی شاهد پیشرفت آن هستیم واین صنعت نقش مهمی را در توسعه و رشد اقتصادی کشور دارد.

 

محمدزاده قانعی از رانندگان حمل و نقل به عنوان سفیران فرهنگی در جامعه یاد کرد و تصریح کرد:منبع فرهنگ غنی در شهرستان را رانندگان شکل می دهند که روزانه با مسافر در ارتباطند و اگر خوب عمل کنند می توانند فرهنگ و ادب را در شهرستان به روشنی به دیگران منتقل سازند .

وی تاکید کرد: بایستی حمل و نقل درون شهری را گسترش داد و زیر ساختهای حمل و نقل عمومی را فراهم ساخت.

 

انتهای پیام/مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: