کد خبر: ۵۸۴۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
رئیس اداره راه وشهرسازی شیروان گفت : برای تکمیل محورهای روستایی شهرستان شیروان نیازمند 58 میلیارد تومان است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان ، محمود رضازاده رئیس اداره راه و شهرسازی شیروان در گفت و گو با اخبار شیروان با اشاره به حفظ و نگهداری از راه ها در بخش ایمنی و زیرساخت ها پرداخت و اظهار کرد: از جمله مهمترین وظایف راهداران حفظ و نگهداری می باشدزیرا جاده ها از سرمایه های ملی کشور محسوب می شوند و وظیفه حراست و نگهداری از آنها وظیفه همگانی باید باشد.

وی تصریح کرد: شهرستان شیروان 158روستا با جمعیتی بالغ بر 80 هزار نفر دارای سکنه دارد و راه های روستایی این شهرستان 977کیلومتر است که تاپایان آذر ماه سال جاری 407 کیلومتر آسفالت شده است.

رضازاده از پیشرفت 42درصد آسفالت راه های روستایی خبرداد وافزود: درسال جاری رشد اسفالت راه های روستایی شیروان نسبت به سال90 که شاخص راه های آن32/2 درصد بوده افزایش چشمگیر 42درصدی را داشته است.

وی با اشاره به اعتبارات کم و حجم بالا پروژه های روستایی گفت : درسال جاری اعتبار مصوب کمیته برنامه ریزی برای راههای روستایی 3 میلیارد وپانصدمیلیون تومان  در قالب 11پروژه بوده و درحال حاضر در 10 محور از راه های روستایی عملیات احداث و آسفالت به طول132کیلومتر جهت اتمام وبهره برداری، نیازمند58 میلیارداعتبار است.

رئیس اداره راه وشهرسازی افزود: آسفالت محورهای روستای حصارقوشخانه،برزلان،حلواچشمه،قلهک،محورباغ به دده خان ،رباط به حسن آباد،خطاب به قلعه زو، باداملق به قزلحصار وشورک به اتمام رسیده ومحور های زو،چوکانلو،ترانلو به قلعه بیگ،گلیان،نظرعلی به نظر محمد در حال حاضر در دست  احداث است.

وی ادامه داد: آسفالت دو پروژه جدید در روستای برزلی و روستای یاسر آبادو قلندر آباد هم  در دست پیگیری است وبه محض مشخص شدن پیمانکار این پروژه شروع به کار خواهد کرد.

وی اظهار داشت: پروژه ارتباطی بین روستای اوغاز و باجگیران بااعتبار 150 میلیون تومان و با پیگیری وکمک های دکتر عزیزی نماینده مردم شهرستان در مجلس و آقای صالحی استاندار محترم در حال مطالعه است وبه محض انتخاب مشاوره کار شروع خواهد شد.

انتهای پیام /مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنیدنظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: