کد خبر: ۶۰۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
بایرامی در سال‌های اخیر آثار دیگری در حوزه دفاع مقدس به رشته تحریر درآورد که «پل معلق» از معروف‌ترین این آثار است. او یکی از نویسندگان تاثیرگذار در عرصه ادبیات دفاع مقدس به شمار می‌رود.
رمان تازه «بایرامی» خواندنی می‌شود,

گروه فرهنگ و هنر مشرق - محمدرضا بایرامی تازه‌ترین رمان خود با عنوان «باد و کاه» را چاپ می‌کند. بایرامی رمان «‌باد و کاه» را با مضمون انقلاب اسلامی تالیف کرده است و با رجعتی دوباره به شخصیت‌های نوجوان در آثارش، قهرمان این داستان را نیز نوجوانی روستایی در منطقه آذربایجان در نظر گرفته است.

درباره محمدرضا بایرامی بیشتر بدانیم:

جنگ به سراغم آمد، من به دنبالش نرفتم

«لم یزرع» قصه از بین رفتن عراق و عراقی ها

هفت چهره نامزد هنر انقلاب معرفی شدند

نوجوان راوی داستان فرزند کشاورزی است که در بحبوحه روزهای پیروزی انقلاب به انتظار بازگشت پسرش از خدمت سربازی است.

پسر بازمی‌گردد اما زودتر از موعد که حکایت از فرارش از پادگان دارد؛ خبری که داستان را در ادامه ماجراهای دیگر رقم می‌زند. ‌بایرامی دو سال پیش نیز رمان «لم‌یزرع» را از سوی همین ناشر منتشر کرده بود که برای او جایزه ادبی جلال آل‌احمد را به ارمغان آورد.

بایرامی در سال‌های اخیر آثار دیگری در حوزه دفاع مقدس به رشته تحریر درآورد که «پل معلق» از معروف‌ترین این آثار است. او یکی از نویسندگان تاثیرگذار در عرصه ادبیات دفاع مقدس به شمار می‌رود. اغلب کارهای او در این سال‌ها برنده جوایز متعددی شده‌اند. بایرامی نیز از جمله نویسندگانی‌است که در این سال‌ها داور جوایز ادبی متعددی بوده است.مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنید
برچسب ها:نظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: