کد خبر: ۶۱۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
جانشین فرمانده سپاه بوشهر خبر داد
بوشهر - جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: پیش‌بینی حضور چهار هزار زائر راهیان نور در جزیره خارگ را داریم.
حضور ۴۰۰۰ زائر راهیان نور دریایی در جزیره خارگ,

به گزارش خبرنگار مهر، حمید خرم دل صبح سه‌شنبه در نشست هماهنگی ستاد راهیان نور دریایی خلیج فارس اظهار داشت: راهیان نور دریایی یک عملیات بزرگ فرهنگی است که اثرات بسیار بزرگی دارد.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد: مسئولان جزیره خارگ از اردوهای راهیان نور دریایی کشور به نحوه شایسته‌ای میزبانی کرده‌اند و این جای تقدیر دارد.

خرمدل افزود: به جنگ باید نگاه جامعی داشته باشیم، یک اطلس جامع از نقش خارگ در هشت سال دفاع مقدس باید طراحی شود و این موضوع را باید عملیاتی کنیم.

وی تصریح کرد: اهالی شریف خارگ در دوران دفاع مقدس نقش‌آفرینی داشته‌اند و این رشادت‌ها باید روایت‌گری شود و به اطلاع نسل جدید انتقال یابد.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: پیش‌بینی حضور چهار هزار زائر راهیان نور در جزیره خارگ را داریم.

خرمدل بیان کرد: امیدوار هستیم فضاسازی خوبی در حوزه المان‌ها در سطح جزیره خارگ در زمان حضور راهیان نور صورت پذیرد، آمادگی لازم برای توسعه راهیان نور در تمامی روزهای سال را داریم.مخاطبین گرامی شما میتوانید از این به بعد با دانلود  و استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شیروان با استفاده از گوشی های همراه از آخرین اخبار این پایگاه خبری اطلاع پیدا کنید.

داغ کنید
برچسب ها:نظر شمانام:
ایمیل:
وب سایت:
نظر*: