کد مطلب: 55958|گروه: اجتماعی | تاریخ: 1396/08/19-14:29

،حجت الاسلام کوثری :

اربعین یاد آور قیام عاشورا وحماسه پیام رسانان کربلاست

اربعین یاد آور قیام عاشورا وحماسه پیام رسانان کربلاست، راهپیمایی اربعین شکست ناپذیر وعزت دینی را به رخ ایرانیان میکشد

اربعین یاد آور قیام عاشورا وحماسه پیام رسانان کربلاست

به گزارش پایگاه خبری شیروان ،حجت الاسلام کوثری در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت : خداوند نعمت های بزرگی داده که آن هم  محبت به اهل بیت است،محبت به اهل بیت نور ،برکت ومایه ثبات روسفیدی در محشر  و سرافرازی در آخرت است.

وی ادامه داد؛ محبت به اهل بیت 20 نتیجه وخصلت  دردنیا و آخرت دارد که 10تا در دنیا و10 تا درآخرت دارد:ترک دنیا ، ترک زینت،نسبت به روزه ،نماز ،حج و...ازجمله اعمالی است که باید دقت بیشتر در ان داشت.

کوثری در ادامه ازحضرت زینب (س)جمله ای بیان کرد: یادگار برادرم! ناراحت نباش ،دراین سرزمین خشکیده ،یک علامتی برقبرپدرت سیدالشهدا(ع) نهاده خواهد شد،نام واثر او از بین نخواهد رفت وشب و روز جلوه آن بیشتر میشود،حضرت زینب (س)آن موقع جمعیت 26 میلیون را می دید و از آینده خبر داشت.

 وی خاطرنشان کرد: امروز عراق  روز اربعین است،خوشا به حال دلدادگان ابا عبدالله الحسین(ع) که خودشانن را به کربلا رسانند، هرکس چیزی را دوست داشته باشد در آخرت با او محشور میشود،و اربعین یاد آور قیام عاشورا وحماسه پیام رسانان کربلاست، راهپیمایی اربعین شکست ناپذیر وعزت دینی را به رخ ایرانیان میکشد.

امام جمعه شیروان درپایان گفت:دشمنی که می خواست مکتب حسین نباشد،حالاببیندچه جمعیتی به کربلا می رود.این راهپیمایی دلدادگی ومحبت به اهل بیت است،زنده کردن اباعبداالله  است،ودشمن از شعار هیهات من الذله میترسد.

 

انتهای پیام /

©2013 Shirvan News Agency. All Rights Reserved