کد مطلب: 55961|گروه: گزارش و گفتگو | تاریخ: 1396/08/20-18:41

طی مراسمی:

رئیس جدید جهاد کشاورزی شیروان منصوب شد

آیین تودیع و معارفه مدیران جهادکشاورزی شهرستان شیروان برگزارگردید.

رئیس جدید جهاد کشاورزی شیروان منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری شیروان ، امروز شنبه طی مراسمی با حضور فرماندار، امام جمعه، مسئولین ادارات سطح شهرستان  آیین تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید مدیریت جهادکشاورزی شیروان برگزار گردید.

سعید خوش قامت مدیرسابق جهادکشاورزی طی سخنانی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی (ع) به ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در زمان مسئولیت خود در جهاد کشاورزی پرداخت.

عبداالله یوسفی رئیس جهادکشاورزی خراسان شمالی  نیز در سخنانی ضمن تسلیت ایام پیشرو و آرزوی توفیق روز افزون برای مدیران  اظهار داشت: :  اولویت کاری استان خراسان شمالی در بخش اقتصادی ، کشاورزی است و بیشترین سهم را در حوزه اشتغال برده است  و تسهیلات غیرمحدود برای تقویت ناوگان کشاورزی و مکانیزاسیون اختصاص داده شده که امسال 300 میلیارد ریال در زمینه مکانیزاسیون خراسان شمالی جذب شده است.

وی افزود: دولت به زیرساخت های کشاورزی توجه ویژه می کند که کشاورزی باید از حالت سنتی و معیشتی خارج شود و اگر بخواهیم از کشاوزی استفاده بهینه داشه باشیم باید از فناوری های روز استفاده کنیم.

وی ادامه داد: بافناوری های روز می توان کشاورزی را گسترش داد، کشاورز، دامدار و باغدار باید دانش کشاورزی را در واحد تولیدی ارتقا دهد و از دانش فنی در واحد تولیدی استفاده کند.

 

امین رضا مرآتی فرماندار شهرستان شیروان  ، با اشاره به اینکه محصولات کشاورزی شهرستان باید برند ‌دار شود اظهار داشت: محصولات کشاورزی این شهرستان بسیار متنوع و با کیفیت است از این رو می‌طلبد با برنامه ریزی صحیح نسبت به معرفی ظرفیت‌های کشاورزی منطقه اقدام کنیم.

وی افزود: ‌اکنون با بحران کم آبی و تغییر اقلیم مواجه هستیم و  وضعیت موجود نگران کننده است و برای خروج از بحران باید برنامه ‌ریزی داشته باشیم چرا که اقتصاد ما اقتصاد کشاورزی است و ما خصوصا در شیروان، اقتصاد شهر را بر پایه کشاورزی بنا کرده‌ایم.

در پایان این مراسم از زحمات و تلاش‌های سعید خوش‌قامت قدردانی و رمضان امان‌زاده به‌عنوان رئیس جدید جهاد کشاورزی شیروان معارفه شد.

 

انتهای پیام /

©2013 Shirvan News Agency. All Rights Reserved