کد مطلب: 62200|گروه: اقتصادی | تاریخ: 1396/12/20-14:36

برگزاری جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان شیروان

سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی شهرستان با حضورفرماندار و اعضای ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید

برگزاری جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان شیروان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان ؛ امین رضا مرآتی با بیان اینکه باید فضای روانی شهرستان شاداب‌تر شود افزود: نوروز  بهانه خوبی است برای اینکه بتوانیم بستر شادابی و نشاط را در شهرستان فراهم و از افسردگی‌های اجتماعی جلوگیری کنیم.
نماینده عالی دولت در شیروان با اشاره به  اینکه  همکاری و تعامل دستگاه‌های مختلف در اجرای برنامه‌های ستاد به‌ویژه در نوروزگاه بسیار مهم است و موجب رضایتمندی مسافران نوروزی خواهد بود  اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی تا حد امکان از اقدامات جزیره ای خودداری و در جهت بهره‌وری بیشتر و خدمات‌رسانی بهتر به مسافران با سایر اعضای ستاد همکاری داشته باشند.
فرماندار شیروان در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر با تشکر از اقدامات تشکل مردمی "طنین پاکبانان شیروان"تصریح کرد:رفتار، کلام و عمل ما نباید طوری باشد که تشکل های مردمی ای که بدون چشمداشت به مردم خدمات ارائه می‌دهند رنجیده شوند.

وی همچنین اظهار کرد: «یکی از مهم‌ترین موضوعات برای مسافران موضوع اقامه نماز و بهره‌مندی از سرویس‌های بهداشتی در مسیرها استان است که امیدواریم شاهد ارائه خدمات مطلوب در این زمینه به مسافران باشیم.
 در ادامه این جلسه، اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استان آمادگی خود را برای همکاری در زمینه اجرای برنامه‌های نوروزی اعلام کردند.

 

انتهای پیام/

©2013 Shirvan News Agency. All Rights Reserved